Brown Bear - English for Communication: A Collection of Communicative Tasks for Primary School
 

Navigation
 

Downloads

Free Downloads
 

Brown Bear - English for Communication: A Collection of Communicative Tasks for Primary SchoolЯзыкиНазвание: Brown Bear - English for Communication: A Collection of Communicative Tasks for Primary School
Автор: Биркун Л.В., Колтко Н.О.
Издательство: Київ: Т-во "Знання"
Год: 1998
Страниц: 167
Язык: Английский
Формат: PDF
Размер: 12.1 MB Мб
Качество: Хорошее
Описание:
Данное пособие представляет собой великолепный сборник коммуникативных заданий для обучения английскому языку в начальной школе и содержит 125 игр, стихотворений, рифмовок и песен, которые сопровождаются дидактическим материалом в объеме 90 страниц. Станет отличным помощником всем учителям, преподающим английский язык в начальной школе.
Навчально-методичні матеріали посібника побудовані на основі адаптації завдань аутентичних курсів до психолого-педагогічних умов вивчення англійської мови на першому році навчання у початкових школах України.
Основні типи завдань посібника можуть бути використані на заняттях з будь-якої іноземної чи рідної мови, їх можна також адаптувати до різних ступенів навчання.
Завдання посібника можуть використовуватися учителями у тій послідовності, яка необхідна для реалізації робочих програм та календарно-тематичних планів відповідних типів шкіл.
Картки з малюнками, цілісними текстами, окремими словами, цифрами та буквами алфавіту доречно копіювати і наклеювати на цупкому папері. Це значно збільшить дидактичні можливості навчального матеріалу.
"Коричневий ведмедик" є ресурсним посібником навчально-методичного комплексу для першого року навчання в початковій школі "ABC WORLD".
Скачать книгу: http://depositfiles.com/ru/files/vjp9w5h8j http://uploading.com/files/b1529d7c/Brown_Bear.rar http://hotfile.com/dl/123805799/15cf207/Brown_Bear.rar.html

Brown Bear English for Communication A Collection of Communicative Tasks for Primary School

Free Brown Bear - English for Communication: A Collection of Communicative Tasks for Primary School, Online, Скачать, Бесплатно, бесплатно без регистрации.
Related Posts "Brown Bear - English for Communication: A Collection of Communicative Tasks for Primary School":

Search


 

Best Soft

 

Free Soft

 

This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

RSS | Site Map | Map | PageMap

Copyright © Книги, Журналы, Аудиокниги. All rights reserved.