Озброєння та військова справа давнього населення України(5000–900 рр. до Р.Х.).
 

Navigation
 

Downloads

Free Downloads
 

Озброєння та військова справа давнього населення України(5000–900 рр. до Р.Х.).ИсторияНазвание: Озброєння та військова справа давнього населення України(5000–900 рр. до Р.Х.).
Автор: Клочко В.І.
Издательство: АртЕк
Формат: PDF
Размер: 34,23 мб
Качество: Отличное
Язык: украинский
Год издания: 2006
Ця книжка вперше була видана в 2001 році у Польщі в серії Балтійсько-Понтійські студії, що видається Познанським університетом англійською мовою (Viktor I. Klochko Weaponry of societies of the Northern Pontic Culture Circle: 5000 – 700 BC, Pozna?, 2001 (Baltic-Pontic Studies, vol. 10, ISBN 83-86094-09-5; ISSN 1231-0344). Пропонований читачеві український текст є виправленим, розширеним та доповненим новими матеріалами і думками.
В монографії розглядаються результати багаторічних досліджень озброєння давніх суспільств на території України, починаючи від доби неоліту – бронзи і до кіммерійського періоду. Приділено пильну увагу типології різноманітних видів озброєння, проаналізовано хронологічні аспекти їх розвитку на фоні культурно-історичних процесів того часу. Розглядаються питання виробництва предметів озброєння, включаючи технологію їх виготовлення, нрав сировинних баз, фізичні властивості матеріалу. Досліджуються автохтонні та іноваційні впливи на появу та еволюцію нових винаходів. Пропонується черта бойових властивостей різнотипних і різночасових видів зброї. В цілому предмети озброєння розглядаються як історичне джерело, важливе для реконструктивного аналізу як окремих військово-історичних подій, так і цілих культурно-історичних та етнокультурних моделей.
Скачать книгу: http://depositfiles.com/files/qh7oxoxav http://soemia.ifolder.ru/18994278

Озбро ння та в йськова справа давнього населення Укра ни 5000 900 рр. до Р.Х. .

Free Озброєння та військова справа давнього населення України(5000–900 рр. до Р.Х.)., Online, Скачать, Бесплатно, бесплатно без регистрации.
Related Posts "Озброєння та військова справа давнього населення України(5000–900 рр. до Р.Х.).":

Search


 

Best Soft

 

Free Soft

 

This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

RSS | Site Map | Map | PageMap

Copyright © Книги, Журналы, Аудиокниги. All rights reserved.